Lista wszystkich obiektów. Kliknij na jeden z nich, aby przejść do karty obiektu. Tematy umożliwiają selekcję eksponatów według kategorii pojęciowych. Po prawej stronie możesz zmienić ustawienie widoku listy.

Poniższe zestawienie ukazuje powiązanie między eksponatami w sposób niestandardowy. Punkty oznaczają eksponaty, a łączące je linie to powiązania między nimi według wybranych kategorii.

Wpisz daty krańcowe do okienek, aby wybrać interesujący Cię okres na osi czasu.

Wyświetlenia: 2526
(Głosy: 2)
Średnia ocena to 5.0 gwiazdek z 5.
Wydruk metryczki
Wydruk opisu

Czteroczęściowy piec żeliwny przeznaczony do podgrzewania wody w łazience, na trzech nóżkach, z prostokątnym paleniskiem. Dekoracja geometryczna, roślinna, a w środkowej części figuralna.

Więcej

Zdobiony piec żeliwny przeznaczony do ogrzewania wody w łazience. Składa się z czterech części ozdobionych dekoracją geometryczną i roślinną. W środkowej części znajdują się sceny figuralne ukazujące kąpiącą się kobietę w różnych pozach. Piec jest osadzony na trzech nóżkach, ma prostokątne palenisko.

Opracowanie: Maria Topa (Muzeum Regionalne PTTK im. Władysława Kowalskiego w Dobczycach), Redakcja WMM, © wszystkie prawa zastrzeżone

Mniej

Żeliwny piec łazienkowy

Zdjęcia

Powiązania

Gra


Ostatnie komentarze:

Dodaj komentarz: